Rental Management - wynajem

Organizacja wynajmu:

ANCIENT SANDS Golf Resort będzie działał w programie wynajmu, co gwarantuje Państwu uzyskanie ze swojej nieruchomości maksymalnego dochodu. Każdemu klientowi doradzamy przystąpienie do tego programu, nie jest to jednak obligatoryjne.

Program wynajmu:

Według programu wynajmu w zależności od wykorzystania poszczególnych nieruchomości wypracowany zostanie pewien zmienny dochód. Dochód ten wpływa do wspólnej puli i będzie dzielony na bazie m² ( pow. nieruchomości )

Quintessentially wystawia na miejscu tzw. Conciarge- Service , który będzie dla ANCIENT SANDS Golf Resort SAE ten program wynajmu prowadził. SAE jest firmą , w której wiekszościowy pakiet akcji posiada ORASCOM Hotels & Development (OHD) - największa firma hotelarska oraz inwestycyjno- budowlana w El Gouna. Lokalizacja i wyposażenie Resortu odpowiadają kategorii hotelu 5*****.

Właściciele nieruchomości mogą przystąpić do tego programu, mają również możliwość , przy zachowaniu okresu wypowiedzenia w każdej chwili z niego zrezygnować. Wszyscy właściciele chcący brać udział w programie wynajmu muszą zakupić jako pakiet podstawowe wyposażenie wnętrza. Dochody z wynajmu lub gwarantowane czynsze będą wypłacane kwartalnie / po upływie kwartału w USD.

___________________________________________________________________________

Oczekiwany dochód z wynajmu:

Szacowana rentowność ( brutto ) będzie leżała w granicach 14 % rocznie Średnia cena noclegu w Egipcie wynosi USD 85, oblożenie hotelowe w El Gouna wynosi 83 % - oba te czynniki dają duże możliwości dochodowe. Oczekiwana 14 % -wa rentowność (btutto) opiera sie na 75 % -wym obłożeniu i 45 - dniowym wykorzystaniu własnym. Wychodzimy z założenia iż, ze wzgledu na bardzo dużą popularność El Gouna , będziemy mieli duże zapotrzebowanie na objekty pochodzące ze zorganizowanego systemu wynajmu. Rynek jest dobry w przeciągu całego roku , a szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia i po Ramadanie. Obłożenie przez graczy golfowych najsilniejsze jest w miesiącach zimowych , gdyż również gra w golfa jest przyjemniejsza przy niższych temperaturach, ale słońce, duża różnorodność możliwości aktywnego wypoczynku oraz szeroka gama dodatkowych atrakcji przyciagają turystów do El Gouna przez 365 dni w roku.

Podział dochodów z wynajmu:

Po odciągnieciu 7 % przeznaczonych na fundusz remontowy Państwa nieruchomości obejmujący budynki , akcesoria i wyposażenie (F,F & E), będzie Państwu przydzielone 40 % dochodów uzyskanych z zakwaterowania. Nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów utrzymania poza rocznym podatkiem dochodowym i majątkowym. ( aktualne informacje w PDF - Ancient Sands - Investment )

 

PDF Broszura - INVESTMENT