Oferta - OCEAN HEIGHTS - HILLTOP VILLAGE

W Hilltop - Village / Ocean Heights mają Państwo do wyboru różnorodne, ekskluzywne nieruchomości, wszystkie położone w dokładnie i kompleksowo zaplanowaych zespołach. Do tego dochodzą wyśmienite restauracje, eleganckie bary, butiki i baseny. Do każdej nieruchomości mogą Państwo opcjonalnie skorzystać z servisu / programu wynajmu i zarządzania. Nieruchomości w Hilltop - Village / Ocean Heights są to w wyjątkowym konzepcie opierającym się na nubistycznym stylu zaprojektowane domy, z kopułami, wieżyczkami i galeriowymi tarasami. Budynki te otoczone są bogatą w różnorodność zielenią, ścieżkami spacerowymi i otwartymi placami zachęcającymi do odpoczynku.

Do wyboru stoją Apartamenty typu STUDIO, Apartamenty z 1. 2 i 3 sypialniami i w ograniczonej ilości Townhouses z 2 i 3 sypialniami. Na kompleksie Hilltop - Village / Ocean Heights znajduje się 5 oddzielnych budynków apartamentowych w których mają Państwo do wyboru apartamenty kilku typów o pow. od 57,6 m² do 156,4 m² ,posiadajace jedną lub dwie sypialnie ( Zespół budynków 1 i 2 ).

Ze względu na duże zainteresowanie międzynarodowej Klienteli w budynkach 1 i 2 pozostało już tylko kilka wolnych apartamentów.

Obecnie rozpoczęła się realizacja i sprzedaż apartamentów i willi w zespołach budynków 3 i 5 w Ocean Heights / Hilltop Village - do wyboru apartamenty i wille o pow. od 73,85 m² do 242,21 m²

___________________________________________________________________________

 

Apartamenty:

Apartamenty w ANCIENT SANDS są zlokalizowane w Hilltop - Village / Ocean Heights i sąsiadujacej Fairways pola golfowego i tworzą centrum tego wspaniałego kompleksu. Architektoniczne rozwiązanie powierzchni mieszkalnych ,posiada w stronę tarasu charakter otwarty, gwarantujący przyjemne ochłodzenie przez wiatry z nad morza. Do relaksu , wypoczynku i ochłody zachęcają również przepięknie zaaranżowane baseny i otaczające je palmy.

Townhouses:

Przestronnie zaprojektowane Townhouses z 2 i 3 sypialniami zlokalizowane zostały pomiędzy budynkami Hilltop - Village / Ocean Heights i to w taki sposób aby ich mieszkańcom zagwarantować pełny i szybki dostęp całej infrastruktury kompleksu. Konzept architektoniczny wieńczy pokój dzienny i sypialnie, dużym tarasem ze wspaniałym widokiem na ogród, a dodatkowy taras na dachu podkreśla jeszcze bardziej poczucie swobody i wolności.

Domy - bliźniaki:

Domy - bliźniaki w ANCIENT SANDS zlokalizowano w formie opadajacej kaskady, wykorzystując naturalne ukształtowanie terenu otaczającego Hilltop - Village / Ocean Heights , pole golfowe i przepiękne lazurowe laguny. Wille te , z dwiema lub trzema sypialniami ,już samą swoją architekturą zapraszają do odpoczynku. Kopulaste dachy, sypialnie - każda z łazienką, otwarty charakter pokoju dziennego i części jadalnej, prysznic w ogrodzie i przestrzenne tarasy - czy trzeba coś więcej ?

Wille:

Bogato wyposażone wille z trzema, czterema lub pięcioma sypialniami udrapowano wokół laguny i pola golfowego . Do willi tych należą duże powierzchniowo działki , co daje maximum prywatności. Wewnętrzne powierzchnie miaszkalne przechodzą płynnie w zewnętrzne i wyposażone są w wewnętrzne i zawnętzrne kominki. Z przestrzennych dwuosobowych pokoi - każdy z ekstrawagancką łazienką rozciągają się przepiękne widoki. Powierzchnie o charakterze stołowo-jadalnym otoczone są szpalerami i mają widok na basen i ogród.

___________________________________________________________________________

 

Rozpoczęła się realizacja i sprzedaż apartamentów i willi w zespołach budynków 3 i 5 w Ocean Heights / Hilltop Village

Typ Apartamentu
Pow. - brutto (m²)
APARTAMENT – STUDIO / Typ - A
73,85 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – A
102,44 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – B
120,91 m²
APARTAMENT z 2 sypialniami TYP – B
146,28 m²
APARTAMENT z 2 sypialniami TYP – C
175,75 m²
APARTAMENT z 3 sypialniami TYP - A
184,00 m²
TOWNHOUSE - Junior willa z 2 sypialniami
224,28 m²
TOWNHOUSE - Junior willa z 3 sypialniami
242,21 m²

Zespół budynków 1 i 2

Typ Apartamentu
Pow. - brutto (m²)
APARTAMENT – STUDIO
57,6 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – A
77,6 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – B
94.7 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – C
77,6 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – D
77,6 m²
APARTAMENT z 1 sypialnią TYP – D
77,6 m²
APARTAMENT z 2 sypialniami TYP - A
103,4 m²
APARTAMENT z 2 sypialniami TYP – B
111,1 m²
TOWNHOUSE z 2 sypialniami
156,4 m²

NEW !! Apartamenty i wille przy Fairways

Rozpoczęła się realizacja i sprzedaż apartamentów i willi zlokalizowanych wokół Fairways pola golfowego Ancient Sands

Typ Apartamentu
Pow. - brutto (m²)
APARTAMENT z 2 sypialniami
111,1 m²
APARTAMENT z 3 sypialniami
134,1 m²
JUNIOR VILLA z 2 sypialniami
167,7 m²
JUNIOR VILLA z 3 sypialniami
189,1 m²
TWIN VILLA z 2 sypialniami
140,1 m²
TWIN VILLA z 3 sypialniami
190,8 m²

Hilltop Village - Ocean Heights - Budynki 3 i 5

 

Specyfikacja wykończenia wnętrz