Lokalizacja

El Gouna - wschodnie wybrzeże Egiptu, nad Morzem Czerwonym. ok. 25 km na północ od Hurghady - została założona w 1990 roku przez Orascom Hotels and Development.

ANCIENT SANDS Golf Resort położony jest w znanej już na całym świecie miejscowości urlopowej El Gouna. El Gouna jest własnością firmy ORASCOM Hotels & Development, która odpowiedzialna jest również za ten projekt i należy do jednych z największych konzernów w Egipcie, a kontrolowana jest przez rodzinę miliarderów Sawiris.

Projekt zlokalizowany jest 22 km na północ do międzynarodowego lotniska w Hurghada - Egipska Riviera / Morze Czerwone.

Komplex ANCIENT SANDS obejmuje powierzchnią 2.1 miliona m² terenu znajdującego się w okół zaprojektowanego przez znanego, światowego architekta Karla Littena; mistrzowskiego pola golfowego z 18 dołkami i stojącego w jego centrum domu klubowego. Luksusowo, wyposażone i wykończone wille z 3, 4 lub 5 sypialniami usytuowane są w przepięknych, niebieskich lagunach rozciągających się w stronę morza. Centrum projektu Hilltop - Village stanowią Apartamenty STUDIO, Apartamenty z 1,2 lub 3 sypialniami, Townhouses z dwiema sypialniami , a na stokach w krajobraz wplatają się wille w zabudowie bliźniaczej. Z tarasów tych wspaniale położonych willi rozciąga się wyjątkowy widok na czerwono zabarwione góry, laguny z kryształową wodą Morza Czerwonego i soczystą zieleń pola golfowego.

Do Ancient Sands Golf Resort należeć będą również :

* 5***** całoroczne Spa - Centrum

* Golf Clubhouse

* Exklusywne restauracje i bary

* Baseny

* Klub dziecięcy z placem zabaw

* Biblioteka i Business - Centrum

* Exklusywne sklepy

* Akademia tenisowa

___________________________________________________________________________

 

Do twojej Rezydencji w Ancient Sands Golf Resort to tylko 4 godziny lotu z Warszawy.

___________________________________________________________________________

 

Plan sytuacyjny lokalizacji Ancient Sands Golf Resort w El Gouna

___________________________________________________________________________

 

 

 

El Gouna - Ancient Sands Golf Resort