Interior - Wykończenie wnętrz

Zestawienie pakietów wyposażenia i wykończenia wnętrz w Hilltop - Village Apartments spoczywa w rękach kairskiego Designstudio ALCHEMY i jego znanych architektów wnętrz - Karim Mekhitigian i Risa Kato. ALCHEMY team może poszczycić się realizacją wielu Design-projektów w El Gouna, Egipcie i na arenie międzynarodowej. Elegancja, luksus oraz wysoka jakość są podstawą konceptu wyposażenia objektów w ANCIENT SANDS, co daje gwarancję spełnienia w programie wynajmu ,warunków i wymogów kategorii 5*****

Opcje wykończenia i wyposażenia wnętrz:

__________________________________________________________________________

Apartamenty biorące udział w programie wynajmu:

Dla Kupujących , chcących wziąść udział w tym programie , ALCHEMY Team przygotował trzy warianty wyposażenia:

* Cool White

* Modern Classic

* Yacht (w tej opcji pobierana jest dopłata)

Koszty wypasażenie , do którego należą m.i.n. : klimatyzacja, wykończenie podług i ścian, Design kuchnia , łazienka są już ujęte w cenie nieruchomości. Kupujący, chcący brać udział w programie wynajmu musza w okresie 6 miesięcy od podpisania umowy kupna dokonać wyboru jednej z tych opcji.

Apartamenty nie biorące udziału w programie wynajmu:

Dla Kupujących, którzy nie chcą brać udziału w programie wynajmu, przygotowana została mniej luksusowa opcja wyposażenia " Gouna Gala " , która nie zawiera klimatyzacji i wyposażenia kuchni, można je jednak dodatkowo nabyć.

Aranżacja i zagospodarowanie zieleni:

___________________________________________________________________________

Tereny zieleni w Hilltop - Village będą również kompletnie zagospodarowane. Zadaniem tym zajmują się architekci zieleni firmy EDSA. Szczególną uwagę zwraca się na zagospodarowanie terenu przy basenach kąpielowych .

 

PDF Broszura - INTERIOR Specyfikacja wykończenia wnętrz